Kuidas valida telerit? Millist televiisorit osta? Milline on parim teler? Telerite seas on praegu juhtival kohal just LED telerid. Nende telerite hinna ja kvaliteedi suhe on kõige parem. LED telerid kasutavad taustavalgustuseks valgusdioode. Pildi sissepõlemiseks ohtu ei ole ja selline teler sobib hästi vähese valgusega kui ka hästi valgustatud ruumidesse.

LED teler sobib igapäevaseks vaatamiseks ning mängimiseks või isegi arvutiekraanina kasutamiseks. Teleril on sügavad mustad toonid ning väga hea värviedastus. Kui Sulle meeldib vaadata televiisorit sageli, siis on tähtis mainida ka energiakokkuhoidu: LED teler on tunduvalt säästlikum kui LCD teler. LED telerid on säästlikumad ka plasmateleritest.

Soovides osta uut televiisorit, siis tekib kahtlemata küsimus – kui suure ekraaniga teler osta? Viimasel ajal eelistatakse järjest suuremaid teleriekraane, sest suure ekraaniga harjutakse uskumatult kiiresti ja see pakub paremat vaatamisnaudingut. Tähelepanu tuleb pöörata ka ruumide suurusele ja vaatamiskaugusele. Kvaliteetset teleripilti võib suurelt ekraanilt vaadata ka lähemalt, kui soovitati vanasti. Meie veebipoest 1A.ee leiad telereid, mille ekraanisuurus algab 19 tollist ja lõppeb 60 tolliga.

Tänapäeval on otstarbekas ka jälgida, et televiisor oleks FullHD resolutsiooniga, mis tähendab, et selle horisontaalkülg edastab 1920 pikslit ja vertikaalkülg 1080 pikslit. HD kvaliteediga filmide ja telekanalite nägemine on tõeline vaatamiselamus!

1A.ee veebipood pakub väga laia valikut LED telereid. Kasuta meie lihtsaid ning mugavaid otsingusüsteeme ja leiad kindlasti omale parima teleri, mis teenib Sind kaua. Kui Sul on küsimusi ja Sa ei ole kindel, millist telerit täpselt vajad, siis küsi kindlasti nõu meie klienditoelt! Aitame Sind kiirelt ja asjalikult.

Milliseid lisaseadmeid telerile osta? 1A.ee veebikauplusest leiad veel näiteks seinakinnitusi, pulte, 3-D prille ning juhtmevabasid internetiadaptereid. Teleri seinale kinnitamine on väga hea mõte, sest nii on toas enam ruumi ja pole riski, et lapsed mänguhoos televiisori näiteks ümber ajaksid ja viga saaksid. Kui Sul on kodus ülearu palju pulte, mis Sind tihti närvi ajavad, siis soovitame muretseda ühe korraliku universaalpuldi, millega saab juhtida mitut seadet korraga.

 

Lisa blogi

Eestiblogid on sait kõikidele Eesti blogidele. Kui pead blogi või loed mõnda huvitavat blogi, mida siit veel ei leia, siis anna meile teada.

Viimased kommentaarid

 • LipkaKhaiThase 12.12.2019 00:56
  le is homm 3d1e i use it is fed ex

  Uuri lähemalt

   
 • LipkaKhaiThase 12.12.2019 00:54
  is and is together 3d1e is ne fonctionne plus

  Uuri lähemalt

   
 • infippego 12.12.2019 00:52
  qcr what is hemp oil tlq hemp oil for dogs jhs cbd oil price

  Uuri lähemalt