Millist arvutit osta? Kus on müügil soodsad arvutid? Kas valida sülearvuti või lauaarvuti? Kui plaanite osta uue arvuti, siis soovite vastuseid just neile küsimustele.

Kui otsite sobivat personaalarvutit vastavalt vajadustele, siis veebikauplus 1a.ee valikust leiate kindlasti selle, mida otsite. Arvutit ostes tasub kindlasti mõelda, mille jaoks hakkate seda edaspidi kasutama. Valige arvuti just selle järgi, mis tööks teil seda vaja läheb. Kui kasutate arvutit peamiselt kontoritööks, siis ei ole mõtet valida kõige võimsamat mudelit. See kehtib ka vastupidi – kui ootate arvutilt suuremat jõudlust, on mõistlik uurida võimekamaid mudeleid.

Lauaarvuti sobib kontoritööks

Lauaarvuteid soovitakse tihti just kontoritöö jaoks - neid on kerge kokku panna ning vajadusel saab komponendid alati välja vahetada. Personaalarvutid on ettenähtud lokaalse võrgu loomiseks ja ühendamiseks teiste arvutitega, seetõttu on neid mugav kasutada suurtes meeskondades.

Võib-olla on teil hoopis kodukontor? Ka sellisel juhul on ilmselt lauaarvuti teie jaoks hea valik. Koos personaalarvutiga saate valida endale ka teie jaoks mugava monitori, klaviatuuri ja hiire. Iga töö jaoks sobib erinevat tüüpi mudel ning loomulikult omab tähtsust ka arvuti kaal. Mõelge kindlasti läbi, kui suur monitor teie töö jaoks paremini sobib. Kas soovite suurt ekraani või piisab ka keskmisest? Arutlege, mis oleks teie jaoks mugavaim lahendus, ainult sel juhul jääte valikuga kindlasti rahule.

Kuidas valida sobiv lauaarvuti?

Meil on hea otsingusüsteem, kust leiate oma eelistuste järgi kiirelt ja mugavalt just õige mudeli. Otsida on võimalik: tootja, tüübi, ekraani suuruse ning tüübi, protsessori, kõvaketta, operatsioonisüsteemi ja paljude muude detailide põhjal. Kui te arvutite omadustes väga hästi ei orienteeru, siis soovitame alati küsida nõu meie klienditeeninduselt! Aitame välja selgitada, milline mudel võiks teile kõige paremini sobida. Sülearvuti sobib liikuvale inimesele

Kõige tähtsamaks mugavuseks peetakse sülearvutite puhul fakti, et sülearvutit saab kaasas kanda. Sülearvutit saab kasutada igal pool, näiteks bussiga sõites, kohvikutes, raamatukogudes või isegi looduses viibides – kus iganes tekib soov laptopiga töötada või lihtsalt meelt lahutada. Sülearvuti aitab meil tõhusalt aega kokku hoida. Näiteks saab kirjadele vastata ajal ja kohas, kus see muidu ei ole võimalik. Sülearvutiga koos on vajalik informatsioon teil kogu aeg olemas ja kui tekib tahtmine midagi järele uurida, saab seda kohe ja kiiresti teha.

Palju häid omadusi

Sülearvutid on häid omadusi tulvil. Need on mõõtmetelt väikesed ja ei võta seega palju ruumi. Kui teil on väikesed toad, siis on kindlasti mõttekas soetada suure lauaarvuti asemel hoopis sülearvuti. Kui te sülearvutit parasjagu ei kasuta, siis saab selle kergesti sulgeda ja eemale asetada. Sülearvutid on energiasäästlikumad kui lauaarvutid ning voolukatkestuste ajal on võimalik arvutit ikka edasi kasutada (nii kaua kuni aku vastu peab) ning salvestada kõik tööd, mis jäid pooleli.

Kogu vajaminev tehnika on sülearvutitele juba sisse ehitatud ja te ei pea ostma eraldi veebikaamerat, klaviatuuri, hiirt, kõlareid, mikrofoni. Kõik see on sülearvutitel juba olemas ja ootab kasutamist!

Kumb siis valida, kas laua- või sülearvuti?

1A.ee veebikaubamajast leiate lugematul hulgal nii häid sülearvuteid kui ka lauaarvuteid. Võimalik, et vajate mõlemat - kontoritööks lauaarvutit ja liikuvamaks eluperioodiks sülearvutit.Sellist lahendust kasutavad paljud. Pakume parimaid arvuteid õppurile, ärikasutajale, mänguhuvilisele, kodukasutajale jne. Kõik soovijad leiavad omale meie valikust kindlasti parima arvuti, olgu see siis laua- või sülearvuti.

Rohkem infot näed siit- http://www.1a.ee/arvutitehnika/personaalarvutid

 

 

Lisa blogi

Eestiblogid on sait kõikidele Eesti blogidele. Kui pead blogi või loed mõnda huvitavat blogi, mida siit veel ei leia, siis anna meile teada.

Viimased kommentaarid

 • EvaJoiCa 01.12.2021 08:02
  order generic prozac online

  Uuri lähemalt

   
 • NickJoiCa 01.12.2021 07:57
  viagra wholesale

  Uuri lähemalt

   
 • Chassidy 01.12.2021 07:47
  whoah this weblog is great i really like reading your articles. Stay up the good work! You know, a ...

  Uuri lähemalt