Milleks kasutatakse tahvelarvutit? Kas mulle on seda vaja? Tänapäeval on tahvelarvuti üsna populaarne toode ja sobib neile, kes soovivad nutitelefoni ja sülearvuti vahepealset seadet. Soodsaima ja parima mudeli leiate veebipoest 1a.ee.

 

Esmapilgul võib tunduda, nagu oleks tahvelarvuti näol tegemist moeka mänguasjaga, millel tõsisem otstarve puudub. Miks siiski otsustab üha enam inimesi tahvelarvuti kasuks? Võib-olla seepärast, et alati ei ole tahtmist sülearvutit käima panna, kuid nutitelefon on veebis surfamiseks liiga ebamugav ning väike. Tahvelarvutis saab kasutada erinevaid rakendusi, samuti surfata mugavalt internetis, lugeda e-raamatuid või vaadata filme.

Tahvelarvuti kasutamine on lihtne

Tahvelarvuti kasutamine on tõepoolest väge kerge.Tahvelarvuti on loodud selleks, et seda diivanil või tugitoolis istudes mugavalt käes või süles hoida. Reklaamipausi ajal on hea diivanilaua pealt tahvelarvuti võtta, et sealt midagi olulist järele vaadata – sülearvuti töövalmis seadmise ajaks on reklaamipaus juba läbi. Tahvelarvuti kasutajaliides on niivõrd lihtne, et kasutamine pakub rõõmu ja on jõukohane nii lapsele kui vanainimesele. Selles ei ole viiruseid, paljusid aknaid, failide kuhilaid ja kõiki neid muid asju, mida me tavalises arvutis oleme harjunud nägema.

Ekraani suurus on üks tähtsaim tegur

Tahvelarvuti üks olulisim tegur on ekraani suurus. Mini tahvelarvuti ekraani suurus on tavaliselt kuni 8 tolli, mis pakub teile mugavust võtta tahvelarvuti kõikjale kaasa. Selline ekraani suurus võimaldab teil edukalt lugeda e-raamatut või filme vaadata. Pisut suurem seade (alates 8 tolli) on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks.

Operatsioonisüsteem, mälu ja protsessor – milline valida?

Kõige populaarsemad tahvelarvuti operatsioonisüsteemid on Android (kasutusel järgnevatel tahvelarvutite tootjatel: GoClever, Prestigio, Acer, Lenovo, Samsung jne) ning Microsoft Windows (kasutusel järgnevatel tahvelarvutite tootjatel: Acer, HP, Dell jne).Kokkuvõttes on mõlemad pärast natukest harjumist mugavad kasutada ja mõnusad. Tuleb lihtsalt otsustada millist soovite just teie kasutada.

Selleks, et salvestada oma tahvelarvutis kõik oluline, valige suurem sisemälu. Osadele mudelitele on võimalus lisada MicroSD ja SD mälukaardid, millega saate laiendada mälumahtu. See võimalus on oluline, kui teil on tahvelarvuti väikese sisemäluga.

1a.ee veebipoe tootevalikus on ühe- ja kahetuumalise protsessoriga tahvelarvutid. Lisaks pakume neljatuumalise protsessoriga (quad-core) tahvelarvuteid, mis tagavad kiiruse isegi siis, kui kasutate mitut rakendust samaaegselt (näiteks muusika kuulamine, piltide laadimine ja interneti kasutamine).

Aku vastupidavus, internetiühendus ning kaamera

Iga tahvelarvuti kirjelduses on ülevaade antud mudeli akust. Tahvelarvuti aku tööaega mõjutavad erinevate rakenduste kasutamise sagedus, Wi-Fi ühendus, video või filmi vaatamine ja paljud teised tegurid. Valides tahvelarvutit, jälgige ka antud mudeli sidepidamise võimalusi:

• Wi-Fi- võimalus kasutada traadita internetti;

• 3G internet - mida saate kasutada mobiilse internetina;

• 4G internet - mis võimaldab kiiret andmete allalaadimist. Lisaks on stabiilsem kui 3G

• Bluetooth- võimalus saata faile teistesse seadmetesse, mis toetavad sellist side tüüpi.

1a.ee e-poe tahvelarvutite tootevalikus on mudeleid, milles on sisseehitatud kaamera nii ees kui ka taga. See tagab mugava videokõne tegemise või pildistamisevõimaluse. Osadel mudelitel on võimalus pilte ka kohe töödelda.

 

Elektroonikapoes 1a.ee saate valida üle 100 erineva tahvelarvuti vahel!

Meie veebikaupluses leiate tõeliselt laia valiku erinevaid tahvelarvuteid. Sobiva mudeli leiab nii tavakasutaja kui ka nõudlikum soovija. Kasutage meie mugavat otsingusüsteemi (paremal tulbas), mis aitab teil leida kiirelt just oma nõudmistele sobiva arvuti. Veebipoest ostmine on lihtne ja mugav. Kui jääte valikul siiski hätta, siis tasub alati pöörduda meie klienditeenindajate poole, kes aitavad teil välja selgitada, milline tahvelarvuti teile kõige paremini sobiks.

Vaata veel siit- http://www.1a.ee/arvutitehnika/tahvelarvutid

 

 

 

Lisa blogi

Eestiblogid on sait kõikidele Eesti blogidele. Kui pead blogi või loed mõnda huvitavat blogi, mida siit veel ei leia, siis anna meile teada.

Viimased kommentaarid

 • Chassidy 01.12.2021 07:47
  whoah this weblog is great i really like reading your articles. Stay up the good work! You know, a ...

  Uuri lähemalt

   
 • PaulJoiCa 01.12.2021 07:36
  zoloft 125 mg

  Uuri lähemalt

   
 • pin up online casino 01.12.2021 07:33
  It is the best time to make a few plans for the longer term and it is time to be happy. I've learn ...

  Uuri lähemalt